Bilinen tüm yöntemlerin dışında bir metotla, yüzeyler aydınlatan OSAKA LED PANEL SAN. VE TİC. A.Ş., profesyonel aydınlatma armatürlerinde TLT PANEL, dekoratif aydınlatma ürünlerinde TLT Dizayn markalarıyla üretim yapar.

Sahip olduğu patent ile ürettiği aydınlatılmış yüzeyler, aynı zamanda reklam dünyasında Light Box olarak bilinen ışıklı kutularda da kullanılmaktadır.Mimar, mühendis ve tasarımcılardan oluşan, alanlarında uzman, imalat ve Ar-Ge kadrosuyla üretim yapar.Ürettiği aydınlatma panellerinin kalite, süreklilik ve uzun ömürlülüğü, güvencesi altındadır.

Patentli Aydınlatma Teknolojimiz

LGP, EDGE LIGHT olarak adlandırılan kenardan aydınlatma teknolojisidir. LED Paneller, kenardan aldığı ışığı yüzeye yayma temel prensibine dayanır. Panel, Optik Akriliktir (PMMA) ve yüzeyindeki ışık yolları PATENTLİ Mikro Prizma Algoritması ile dizayn edilir. Bu Prizmatik dizaynların en önemli özelliği Panelin yüzeyinde homojen bir yapı oluşturmasıdır.

LED Panel Üretim Teknolojimiz

Lütfen Proje ve Ürün Bilgi Talepleriniz İçin Ulaşın.

Bu formla toplanan bilgiler TLT Panel tarafından saklanarak, isteğinize yanıt vermemiz için kullanılacaktır. Hakkınızda toplanan ve saklanan herhangi bir bilginin kullanımına erişimini, düzeltilmesini, kaldırılmasını veya kısıtlanmasını talep edebilirsiniz. Bu bilgileri nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin.